| numesiprenume0 a întrebat:

Am cumparat un suport auto cu magnet pentru telefon. Totul bine pana cand l-am montat pe masina... Suportul are 3 magneti mici care nu tin telefonul stabil. Acesti magneti sunt acoperiti cu un cauciuc subtire + husa telefonului, dar care nu depaseste grosimea de un cm impreuna(am incercat si fara dar la fel de slab prinde).
Ma intereseaza daca as putea prinde un magnet mai puternic de suport si unde sa gasesc unul?
P.S. cei de frigider nu sunt puternici, am incercat.
Ofer funda!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce nu folosesti un suport cu ventuze?

| Alexandrionelu a răspuns:

Pentru drumurile din România ti-ar trebui un magnet suficient de mare cât ca ii dăuneze telefonului. Cauta alt tip de suport.

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Nu stiu cât merita sa cumpăr un magnet puternic si sa il modifici tu, mai bine cumperi altul mai de calitate. Mult succes!

| LzzD a răspuns:

Toata reclama care o fac aia e vrajeala. Am auzit ca nu e bine sa pui magnetul pe telefon.