Întrebare recomandată | Larisaaaa a întrebat:

Am o husa de piele pentru telefon care se prinde cu magnet. Acel magnet imi poate afecta telefonul?

Răspuns Câştigător
| AlinChiriac a răspuns:

Gandeste-te ca brandul respectiv care a realizat acea husa, stia tot odata ca acest magnet va sta la o distanta de 1-2 mm de telefon. Eu unul sunt de parere ca noua achizitie nu are sa iti afecteze telefonul mobil. happy

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

NU!

| stefania25 a răspuns:

Normal din cauza campului magnetic sa nu faci prostia sa il lasi in preajma telefonului