| saidkique a întrebat:

Am dat comanda acum cateva zile de n redresor auto Einhell BT-BC12 la vreo 140 RON si azi a venit. L-am conectat frumos la baterie ca na, de-aia l-am luat, apoi l-am bagat in priza... si hopa! Niciun semn de viata... martori luminosi nu are deci singurul reper ar fi ampermetrul din fata. Nu o ia din loc is nu se aude niciun zgomot. De asemenea, in ultima instanta am incercat sa ciocnesc clestii, dar nicio scanteie. Stiti cumva care o fi cauza? Cum se poate repara acasa? Nu as vrea sa il trimit inapoi doar pentru asta, ca ma costa transport presupun si nu stiu daca vine pana la sfarsitul saptamanii viitoare cand vine tatal meu acasa.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Daca umbli la el, pierzi garantia.trimite-l inapoi.nu-s de calitate, am avut unul de la metro si nu mergea si l-am dus la reparat pana m-am plictisit de el.