| NimeniCuFunctie a întrebat:

Am o intrebare. Eu mi-am conectat un mp3 la o priza prin baterie si un incarcator de telefon si cred ca s-a cam ars.big grin Ii mai pot face ceva?big grin

Răspuns Câştigător
| RANGE a răspuns:

Pai si cum de ti a venit ideea sa il bagi la incarcatorsad, am crezut ca are baterie litiu ion, tot ce e posibil sa se fii ars

2 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Nu ti s-a ars mp3 ul ci incarcatorul are o siguranta in el schimba-l cu un altul si vei vedea ca iti va merge mp3-ul eu tot asa am un mp4 si il incarc la un incarcator de Motorola

| NimeniCuFunctie explică:

Mp3-ul meu merge pe baterii si acum nu se mai aprinde...delloc. crying