| AdiMihai25 a întrebat:

Salut, am laut exenul ADR -Colete.
Si mai am de dat la Cisterne.
Trebuie sa invat si dureaza pana cand ma voi duce sa dau, este vreo problema daca celalalt e promovat si nu sunt depuse actele si ridicat cardul?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cardu se ridica cand termini cisternele altfel platesti din nou taxa de eliberare card la ARR. Rabda si termina, pentru a fi sofer adr cisterna iti trebuie 5-10 ani experienta bani pierduti de pomana, coletaria mai merge desi rar sant firme sa ceara adr colete la prelata