| bzSteFaN a întrebat:

Salut! Stie cineva cat costa sa faci atestatele pentru transport marfa CPI, ADR colete si cisterne?

1 răspuns:
| Alexandru3131 a răspuns:

Eu am dat 500 lei la cineva din oras, care se ocupa de inscrieri, si, in acesti 500 de lei, mi-a predat si cursuri legate de CPI, mai ales.
Mai ai de dat la posta cativa zeci de lei "taxa de eliberare atestat" pentru fiecare atestat, si mai ai apoi de dat cam 200-300 lei taxa la o scoala de soferi care sa iti inchirieze camionul pentru proba practica de CPI.