| Smecher_Nuti_1999 a întrebat:

am niste boxe (cu statie incorporata) si mia s-a ars modulul USB/SD (toata placa aia micuta), as putea monta acest modul (din link) va merge oare? afecteaza cu ceva? o parere dau funda! http://www.mivarom.ro/......nda-p-8817

1 răspuns:
| Marian_Bilac_1998 a răspuns:

Poti sa o pui dar trebuie sa stii cat de cat, daca tebagi acolo fara nici un pic de pricepere poti sa faci un scurt ce o va arde si pe asta sau nu o sa stii sa o montezi, cel mai bine o duci la reparat nu o sa te coste mult.