| Bogdan151 a întrebat:

Salut, am o camera auto care filmeaza cate 5 minute, dar cand bag cardul in telefon si il conectez la pc, o filmare de 5 minute o vad in 20 seclaughing.Ce program pot descarca sa pot vedea filmarea normal, sa incetinesc filmarea ca sa se vada clar? Si audio nu se aude, stii de ce? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Descarca si istaleaza "K-lite Codec Pack", care gestioneaza majoritatea tipurilor de fisiere media.
Are un player incorporat ("media player classic").
NU trebuie sa faci nici o setare, nu mai ai nevoie de nici un codec suplimentar (daca instalezi ulterior si alt codec, atunci doar strica functionarea pachetului),