| Rob778899 a întrebat:

Salut, exista cumva o camera de supraveghere care tot ce filmează astăzi sa nu poți vedea filmarea de astăzi numai după o lună?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista pentru ca nu are sens.

| anonimg a răspuns:

Nu am auzit de așa ceva. Ba încă astfel de camere oferă vizionare în direct.
Nu cred că cineva ar inventa așa ceva, pentru că nu și-ar vinde produsul decât la 2-3 oameni de pe planetă. happy
Toate filmările pot fi salvate dacă se cere asta, și pot fi vizionate până la sfârșitul vieții. Dar nu am auzit de camere video care să filmeze iar filmarea să fie văzută numai după 30 de zile și niciodată mai înainte.

(Dezactivează din profilul tău funda automată, pentru ca să mai primești răspunsuri și sfaturi aici și de la alții).

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimg):

La ce te referi cu funda automată? Că nici de asta nu am auzit.

| anonimg a răspuns (pentru darrio2007):

Cum de nu știi care este treaba cu fundă automată?
Dacă cel ce a pus întrebarea nu oferă o fundă, atunci funda se va acorda automat aceluia care a răspuns și care are cel mai mic rank.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimg):

Esti sigur de asta? Tu esti de 3 luni pe aici iar eu de 13 ani si nu am auzit de asa ceva.
Da-mi un link din regulamentul TPU ca să te cred.
Si iti dau o fundă. Automată.

| anonimg a răspuns (pentru darrio2007):

Poate că ești de 13 ani pe aici, dar nici eu nu sunt chiar de 3 luni. :)
Vezi întrebarea nr 18 de aici care vorbește despre funda automată: https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| darrio2007 a răspuns (pentru anonimg):

Nu am primit niciodata mail cu asa ceva. Decat atunci cand mi-am facut contul acum 13 ani.

| johnnny123 a răspuns:

De ce ar exista? Pare o nevoie extrem de specifică și de neobișnuită, deci mă îndoiesc că există suficientă cerere pe piață încât cineva să o dezvolte.

Este ca și cum ai întreba "există o mașină care nu te lasă să o conduci decât în zilele de miercuri?"

În plus, ceea ce vrei tu este mai degrabă o chestiune de software, nu are neapărat legătură cu camera.

| TheGentleman a răspuns:

Toate filmările sunt stocate pe un HDD/SSD, deci pot fi văzute când vrei tu.