| Medeea_3616 a întrebat:

Folosesc de aproape 2 luni windows movie maker si nu am avut nicio problema cu acest program, insa, acum, dupa ce mi s-a reinstalat windowsul, am reinstalat si programul acesta.De filmat, filmeaza bine, insa nu se aude nimic in filmarea pe care o fac, chiar daca vorbesc si tare.
Precizez ca:
-daca caut melodii, filme etc, se aude ffff bine.(nu sunt deloc probleme cu placa audio)
-chiar daca filmarea din movie maker o transfer, o pun in alt program cu volum maxim tot nu se aude bine.
-programul movie maker are sonorul dat la maxim(i l-am dat eu)Ce sa fac? Imi trebuie neaparat acest program.

1 răspuns:
| Violeta_1932 a răspuns:

Descarci programul si pe urma te duci la START Control Penel Add or Renovesc Programs si iti stergi windows-ul si dai Restart --->o sa mearga sunt sigurabig grin [fundita]