| Gatejescu a întrebat:

am o drujba contrafacuta care merge un rezervor dupa care la al doilea nu mai vrea sa porneasca. in momentul cand trag la memaror scoate fum pe toba dar nu da nici un semn de pornire. porneste doar daca ii bag putina benzina in carburator.

3 răspunsuri:
| maestrul007 a răspuns:

Schimbai semeringurile la ambielaj, si bagai siun set de segmenti

| Gatejescu explică (pentru maestrul007):

Tocmai am schimbat motorul si are aceiasi problema

| 12manuq a răspuns:

Curata-i bine carburatoru, incearca cu alta bujie.Dar bag mana in foc ca este de la bobina de inductie, asa se intampla la astea naspeturi...