| Mihaicristian123 a întrebat:

Salut, am o husqvarna 236 care pornește bine, dar când o accelerezi se tot întrerupe până la un punct când se oprește, după pornește doar cu soclu. Am reglat-o în toate felurile și nimic, vreau sfat ceva?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-ar putea sa ramana fara benzina in carburator. Vezi daca e amorsata atunci cand se opreste.
Daca nu e asta problema, apeleaza la un mecanic de drujbe, poate reuseste sa o regleze el corect (din carburator).

| Mihaicristian123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Este amorsata când se oprește.

1 răspuns: