| joda14 a întrebat:

Salut am o intrebare cat consuma un hammer H2 si un hammer H3 si de cati litri e rezervorul
Si daca stiti si la dodge nitro cat consuma si de cat e rezervorul

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

H3 consuma 15% pe pilot automat[autostrada] si 22% in trafic normal.H2 consuma intre 27 si 30% rolling on the floor
H3 nici nu-l mai fabrica, asa de grozav esterolling on the floor

| AxelBv a răspuns:

Ti-as spune, dar amandoua Hummer-urile mele sunt la spalatorie si Dodge-ul e la gagica-mea. Eu am ramas amarat cu S Class-ul cu motor de 5000.

Serios, crezi ca lumea de pe site-ul asta are pe acasa asa ceva?