| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Daca o motocicleta consuma 2.5% la 100 km, si rezervorul este de 14 litri, cati litri consuma?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca o motocicleta are caucicuri si rezervor, care e culoare castii? Exact asa e si intrebarea ta

| sierra1 a răspuns:

Motocilistul va consuma câte o bere fără alcool la fiecare suta de km

| mihai69 a răspuns:

Pe toți, dacă merge destui km.

| johnnny123 a răspuns:

Partea bună este că nu mai trebuie să te obosești cu casca, nu ai nimic valoros de protejat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

2,5+100+14-intrebare imbecila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai spus răspunsul în întrebare...

| nelyjoly a răspuns:

Motociclistul consuma 3-3, 5 litri de apa pana termina benzina din rezervor, daca merge cu viteza legala. Daca depaseste viteza legala, politia iese din tufis si îi trage o amenda. Motociclistul se enerveaza, trage o sticla de whisky. Dupa ce se abureste se culca si a doua zi pleaca la drum. Dar ce sa vezi, astazi are arsita si consumul de apa creste. Deci in concluzie... Cati litrii consuma?