| LucianMihai12 a întrebat:

Salut.
Am o întrebare pentru cei care au sau au avut mașina Dacia Sandero Comfort 2021.
Ce părere aveți despre aceasta mașina? Țin sa menționez ca urmează mașina o voi cumpăra noua din reprezentanță.
Și este prima mea mașina pe care o voi conduce deoarece sunt șofer începător.

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Mașina nouă e masina nouă. Drumuri bune și fără incidente.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Sandero Comfort 2021. Ce părere aveți ...mașina o voi cumpăra noua~

din moment ce te-ai decis că o iei, ce mai contează părerea altora? Drum bun cu ea!

| LucianMihai12 explică (pentru sierra1):

Da. Sa văd ce părere au.

| sierra1 a răspuns (pentru LucianMihai12):

E o mașină ieftină și banală, n-ai ce-i cere mai mult