| budmotors a întrebat:

Salut am o mare nelamurire dc ma poate ajuta cineva FUNDA... egzista vreau program soft care sam arate cum se schima absolut tot la o masina adica cum schimb placutele de frana filtru de aer

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sunt 2 programe profesioniste:
AutoData şi Vivid workshop!
Dar este mai greu de făcut rost gratuit:
Vezi cum te descurci şi ocupă mult, ambele au 5-6 GB!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti pe net diverse tutoriale video pentru marea majoritate a marcilor auto

| EddiWeed a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti ceea ce cauti, stai pe langa un mecanic si fura meseriehappy

| NoNameanonymus a răspuns:

Baga-te pe un site pe care il stii tu mai serios, si scrii in bara de cautare "Program service XXXXXXX" Unde XXXXXXX este marca masinii care te intereseaza