| Serban_Claudiu_1993 a întrebat:

Stie cineva daca am voie in avion la bagajul de mana sa iau o boxa portabila? Boxa se numeste Jbl Xtreme deci cine vrea sa imi raspunda poate sa se uite pe net la cum arata boxa. Intreb asta pentru ca boxa este destul de maricica si am inteles ca daca e mare nu am voie pentru ca nu poate sa o treaca prin aparatul ala gen cu raze (nu stiu cum se numeste exact ) si vreau ca cineva sa imi spuna daca boxa aia este prea mare sau nu.

Răspuns Câştigător
| AZ_Mark_2002 a răspuns:

Da

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi pe google situl companiei aeriene.

| AZ_Mark_2002 a răspuns:

Daca boxa e mare sa incapa in bagajul care se trece in aparat e probabil sa nu ai voie cu ea in mana dar o poti pune intr-un compartiment

| Serban_Claudiu_1993 explică (pentru AZ_Mark_2002):

O bag în bagajul de mana ca acolo în cape s-o dacă acolo încape am voie cu ea nu?