| Minciu_Radu_1979 a întrebat:

Salut, am o mica problema, de ieri mi-a mers aerul ac tot si astăzi am observat ca imi indică în bord dar nu mai porneste deloc, nu mai scoate nici un zgomot nimic, imi puteti da un sfat va rog?

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Mergi la service. Probabil trebuie să îți schimbe ceva la el.

| relian a răspuns:

Reformuleaza intrebarea/" Ieri mi-a mers aerului ac tot "Ce vrei sa spui? Ce anume iti indica in bord?

Spune mai clar ce problema ai, sa poata cineva sa iti dea macar un sfat ceva.

| 19flo79 a răspuns:

Nu intele intrebarea dar mergi la service... happy

| Sofer a răspuns:

Mergi la mecanic sa se uite la mașină si sa depisteze problema.