| Ivanksuk_Adrian_2000 a întrebat:

Am primit un sansung galaxy s3 mini.dar am o problema..nu porneste deloc..imi puteti spune de ce? l-am bagat in calculator cu cablu de USB si se aude ceva de conectare dar nu porneste ...Ma puteti ajuta cu un sfat?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este stricat, sfat, dul la reparat sau vinde l pentru piese ca acela care ti l a dat cadou stia ce rablă i ti dă. Oricum nu se merită sa "arunci" cîteva sute de lei pe o reparatie, cine poate sti ce are incepînd cu baterie defectă mufă si terminind cu soft display pot fi multe.