| Nenead a întrebat:

Salut, am o nedumerire, sunt la a3-a sedinta la scoala de soferi si inca am momente cand tin mainile incordate pe volan sau pur si simplu ma blochez cand nu stiu ce sa fac in o anumita situatie. Eu nu am mai condus pana acum deloc si ma intrebam daca e normal sa am reactiile astea.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

E foarte normal, este panica incepatorului.Cred ca visezi si noapte ca sofezi!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si la ce te asteptai la a 3a sedinta? e foarte normal sa fii incordat si panicat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, este normal.
Iti trebuie exercitiu, si dorinta de a invata sa conduci bine.

| cristimihailov a răspuns:

Problema este mai simpla. Daca nu scapi de aceasta panica ai sanse mari sa cazi la examen.

| NimicGol a răspuns:

Stai calma, o sa iti faci reflexile in timp...

| Nenead explică:

Mersi de raspunsuri :d