| YLE a întrebat:

Salut,am o problema cu alarma la masina,inchidera merge dar alarma nu,beculetul sta mereu aprins, multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Posibil să fie releul de vină.
Nu am idee cum se repară o alarmă, cel mai simplu ar fi să mergi cu ea la un atelier specializat în alarme, nu cred că costă mult reparația.

| o0DarKneSs0o a răspuns:

Pai daca e pe baterii inseamna ca s-au descarcat incearca sa le schimbi, iar daca sunt altfel de chei du-te la un reparator de masini sau ceva de genul. funda?puppy dog eyes

| maestrul007 a răspuns:

Schimbai bateriile