| Claudia333 a întrebat:

Nu prea ma pricep la masini, sper sa ma lamureasca cineva. Am inchidere centralizata si alarma la masina care au mers perfect pana acum, insa de cateva zile nu se aude sunetul la alarma cand o inchid, dupa care revine, apoi iar dispare si tot asa. Beculetul de la alarma merge normal si inchiderea la fel, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Scoate bornele bateriei, lasa-le aprox. 15minute scoase, si baga-le inapoi. Nu iti sfatuiesc sa faci asta daca nu stii codul navigatie/mp3