| Laur195 a întrebat:

Am o problema cu un Ford Focus din 2009. Mai exact acum un am mi-a sărit distributia si de atunci masina nu mai trage deloc ca inainte. Distributia am schimbat-o de 3-4 ori in speranta ca nu trage din cauza ca ea nu a fost sincronizata bine, am schimbat injectoare, turbina, teste peste teste de compresie, diagnoze, etc. Nu stiu ce sa ii mai fac, am bagat prea multi bani in ea ca sa o las, aveti vreo idee ce ar putea sa mai aiba? Are 150.000 kilometri si sunt primul proprietar deci masina nu a fost chinuita inainte. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O ti asa pana face 300 000 km cel putin daca ai bagat bani in ea

| Laur195 explică (pentru mgtow):

Pai am bagat o gramada de bani dar problema e ca tot nu trage...