| Selciuc_Omer_2000 a întrebat:

Am o problema la masina. Am mers fără probleme după care am oprit motorul si am plecat de lângă masina. Cand m-am intors am dat sa pornesc motorul. A pornit si pur si simplu s-a oprit asta de mai multe ori. Imi apărea eroarea "emission workshop" si nu stiu ce sa ii fac. Acum nu mai porneste deloc. Pe lângă eroare imi apăreau bujia si un motor cu galben. Masina este un golf 5 1.9 tdi din 2004. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandruSEV a răspuns:

La mine, emission workshop a fost catalizatorul, l-am schimbat si a pornit si a disparut si eroarea, succes.

1 răspuns:
| WgStefan a răspuns:

Ma gandeam deja la golf 5 de cand ai spus de emission workshop. Trebuie sa mergi la un service, posibil sa fie de la egr, asa cred ca ii zice.