| Danieelmotoo a întrebat:

Salut, am o yamaha 2t, i-am schimbat setul motor si din greseala mi-a scapat 2 ace de la fulment care vin la piston, are cineva idee cum le-as putea scoate?

3 răspunsuri:
| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Ce distanțã sau cam cât loc ai acolo, le poți vedea? Existã niște tije telescopice subțiri, cu magnet mic în capãt, cam ca o antenã de la radio.

| Danieelmotoo explică (pentru Manciu_Emil_1976):

Pai nu le vad, am scos 2 dar a mai ramas 2, nu e loc, ma gandeam sa clatesc cu motorina si sa scutur si poate iese

| Danieelmotoo explică:

Rulment***