| Adrian_Ciuca_1992 a întrebat:

Salut am schimbat acum 2 saptamani rulmentul pe stanga fata la un polo 2002 1. 4mpi, acum vad ca se aude iar, nu stiu care, poate sa fie alt rulment? multumesc

2 răspunsuri:
| Bostina_Cristi_2000 a răspuns:

Se poate sa nu fi pus bine ceva când ai schimbat rulmentul! Eu zic sa verifici!

| Adrian_Ciuca_1992 explică (pentru Bostina_Cristi_2000):

Sa ma duc inapoi la el sa l verifice? sau ar puteai fi alt rulment, am schimbat rulmentul cu tot cu butuc, dar amk pus cel mai iesftin rulment 55 de lei...ma gadesc sa nu se fi dus asa repede, se aude doar la viteza mica