| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am schimbat inchiderea centralizata pe un golf 4 si nu imi inchide din telecomanda decat cu cheia in contact, de deschis deschide cum trebuie.
Care ar fi problema de inchide doar cu cheia in contact? Stie cineva?

2 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Golfurile sunt masini bune, pana au dat bulelile alea de a trebuit sa se returneze nu stiu cate golfuri... si multi si-au vandut masinile cu putini bani. mergi si tu la un mecanic internaut. vezi si tu.ca nu pot sa iti umblu eu pe telecomanda

| kr.mdy a răspuns:

Stiu ca se mai curata mufele alea cu spray de contacte, releele, mufele sau se schimba bateria din telecomanda.