| Ienea_Ionut_1997 a întrebat:

Salut am schimbat motorul la un opel zafira,nu o pornit cu motorul cel nou si am schimbat partea electrica din pompa de injectie din cel vechi, cu asta o pornit da nu se accelareaza mai mult de 3, 5, Ramane un bec cu rubinet aprins si nu se stinge si cand o turez prima data da sa moara si dupa se tureaza si cand o tin constant in 2, 5 revine la relantiu si urca iar

Răspuns Câştigător
| Julian_Xander_1988 a răspuns:

Uite aici un numar de telefon a unui nene ce se ocupa cu asa ceva. Poti sa ii dai un telefon si pui o intrebare, are si piese auto daca ai nevoie de ceva : 0721182653

1 răspuns: