| ScarfaceTpu a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor din partea celor cu experiente traite! Am un Audi Q7 3.0 TDI si intentionez sa-l duc la ABT in germania/austria. Vreau sa stiu exact daca dupa marirea cuplului si a cailor(de la 240 la aprox 270) se deregleaza ceva la cutia de viteze sau la motor...

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Absolut nimic, dar daca tot ai bani incearca SKN nu ABT. Sunt axati doar pe asa ceva si au softuri un pic mai bunicele!

| bigalow a răspuns:

Eu zic mai bine sa il lasi asa, ce iti trebuie mai mult, pentru romanica noastra chiar e mult 240 de cp, nu se deregleaza numic, doar cheltui bani

| iLi3 a răspuns (pentru bigalow):

Doar.daca.esti.fan.al.vitezei.si.cu.buzunarul.gros.Iti.poti.permitehappy

| bigalow a răspuns (pentru iLi3):

Eu nu imi permit big grin boss-ul cu q7 de mai sus isi permite eu am un logan laughing

| traveler a răspuns:

Cheltui banii de pomana, uzezi motorul si cutia mai repede. Oricum in tara mare lucru nu poti face sa te bucuri de caii in plus, nu ai sosele etc.

| ScarfaceTpu explică:

M-am interesat cat te costa. nu asta e problema; eu vreau sa nu se deregleze cutia; sa se strice rapoartele; si apropo credeti-ma un Q7 3.0 chiar mai are nevoie de 30CP in plus.