| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare, am luat sala și m-am programat cel mai devreme la traseu in aproape doua luni și alți prieteni au prins mult mai repede. Știți cumva cum mă pot reprograma și unde sa merg ca sa găsesc mai devreme?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te poti reprograma decat printr-o audienta la comandant si sa ai motive serioase pentru asta.

aproape 2 luni e ok, am auzit oameni programati tocmai in mai

| Werrich a răspuns:

Nu erau anunțuri pe Olx cu oameni care vând programările la traseu?