| AlexMaftei2001 a întrebat:

Salut!
Azi am luat sala pentru categoria D și am fost programat pentru traseu pe 2 aprilie 2024.
Dacă merg peste o săptămână sau doua sa ma reprogramez ma poate programa mai devreme, se mai eliberează din locurim

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, tu te poti interesa si sa afli daca te-ai putea programa mai repede.
Incearca, n-ai nimic de pierdut.

| darrio2007 a răspuns:

Nu putem sti noi asa ceva. Ma mir ca intrebi aici si nu acolo unde ai facut scoala.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa mai devreme, poate mai tarziu, fiindca au programari foarte multe pana in 2 Aprilie, de aceea te-au programt peste atatea luni.

| Ryss a răspuns:

Aprilie? :O
Nu am mai auzit intervale așa mari între proba teoretică și proba practică.

| AlexMaftei2001 explică (pentru Ryss):

Ai auzit acum...
Din județul Neamț sunt.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Ryss):

In perioada covid apucai 2 programări pe toată durata dosarului, de cădeai o data, puteai sa ți iei adio și să te reînscrii