| optical a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare cunoaste cineva vreun tip sau vreo firma care se ocupa cu transporturi(plecare romania pana in germania). Am de luat de acolo 2 biciclete si nu stiu pe nimeni care ar putea sa le aduca in Romania. Eventual sa imi recomandati pe cineva de incredere cu care ati mai trimis! multumesc. eventual pe id : geo_beckham_95winking

8 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Atlassib.

| ATHOS a răspuns:

Intra pe www.paginiaurii.ro, apoi sectiunea transport, localitate Bucuresti si vei gasi foarte multi transportatori care au sediul in Bucuresti.( ex. SC Dacoda SRL). Vei gasi acolo si datele de contact.
Daca nu te descurci trimite-mi mesaj si am sa-ti dau mai multe detalii.
Bafta!

| timisoara a răspuns:

Adriana trans sau atlasib sau pletz

| optical explică:

Mihaela014 da mi add sa vorbim acolohappy

| miky014 a răspuns:

Nu stiu de unde esti tu. Insa, in orice localitate este cineva. daca nu merge pana in germania, merge pana in spania, iar la intoarcere, ti le ia. Nu stiu de unde esti. ca poate te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca ai pe cineva acolo, in Germania, la care se afla bicicletele. Cel mai comod si sigur transport catre Ro ar fi ca pers. respectiva sa ti le expedieze prin colet-posta al companiei de transport ATLASSIB; desigur contra-cost insa preturile sunt rezonabile. In plus, vei fi anuntat prin tel. de sosirea in tara si daca locuiesti intr-un oras mai mare, sau in apropiere, unde exista un oficiu-depozit de posta al acestei companii, vei putea beneficia si de livrare la domiciliu, tot contra-cost. Intra pe saitul companiei, contacteaza-i telefonic si solicita detalii; iti vor raspunde cu amabilitate la orice intrebare (cum sa procedezi, tarife, etc.). Eu am utilizat serviciile lor si am fost f. multumit.
http://www.postaatlassib.ro/csp/webposta/main.csp?lang=1&incarca=desprenoi

| dorugheorghe a răspuns:

Cred ca te costa mai mult transportul decat bicicletele, mai bine le cumparai din Romania, icearca la DPD!