| woody_9489 a întrebat:

De unde as putea achizitiona o chitara electrica, din Bucuresti daca s-ar putea? happy vreau sa incep niste cursuri si nu prea stiu de unde sa iau chitara. Nu am incredere in orice firma fantoma, de-aceea v-as ruga sa imi recomandati si mie un loc de unde eventual stiti pe cineva care si-a luat chitarahappy multumesc

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Eu iti recomand okazoo.ro - e un site cinstit, free of charge si unde vei gasi ce iti trebuie. Bafta!

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

In ce buget te incadrezi? Tine cont ca nu e suficienta chitara ca sa auzi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google magazin de muzica bucuresti.La astfel de magazine se gasesc.succes