| Ionut7743 a întrebat:

Salut.
Am si eu o intrebare.
In locul unde se îndoaie talonul auto, fix pe linia de îndoire, in partea de jos, s-a rupt cam jumate de centimetru.
Este vreo problema?
Si daca da. Ce trebuie sa fac pentru a-l schimba?

2 răspunsuri:
| 20Hertz a răspuns:

Nu are nimic. Il lipesti cu scotch transparent ca pe bancnota de un leu si gata.laughing Dar e recomandat sa ii pui o folie d-aia transparenta pentru protectie. Sanatate!

| Ionut7743 explică (pentru 20Hertz):

Am folei Deaia transparenta dar nu imi încape în portofel si ramane foarte putin pe afara. Si s-a rupt cu tot cu folie?