| aLeXz95 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de inregistrarea pe site-ul camionsupermarket, as dori sa stiu daca ma costa ceva daca imi fac cont pe acel site, am nevoie de el.Astept un raspuns urgent, dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu te costa nimic ->e mokka! Cont iti faci aici:
http://www.camionsupermarket.it/myCamion.html
Daca vrei sa dai anunt, atunci te costa 1 euro pe zi anuntul sau 30 euro pe 2 luni sau 50 euro pe 3 luni 70 euro pe 6 luni sau 120 euro pe 1 an.
Bafta!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ca sa iti faci cont nu iti trebuie, decat ca sa postezi un anunt iti da bani!