| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutor, am cont pe TPU de cateva zile si nu stiu cum sa pun o intrebare pe TPU, acum pun intrebarea dupa site-ul Toti pentru unu dar nu e TPU, cine ma ajuta? PLS HELP sad

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Trist.

| LeeJiEun a răspuns:

Ai pus intrebarea corect. Si ca sa pui o intrebare, in partea stanga a paginii, sus de tot este un chenar verde unde scrie "Pune intrebarea ta aici!". Apesi acolo, scrii intrebarea apoi alegi categoria potrivita si apesi "Intreaba".