| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu citi dintre voi sunt gata sa dea mita in cazuri exceptionale? am nevoie de raspuns urgent

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ce intelegi tu prin cazuri exceptionale? La cati bani ar trebui sa renunt pentru a da mita? Nu as putea sa zic acum da sau nu. Doar daca as fi intr-un caz exceptional, as putea raspunde.

| XtremeDemon a răspuns:

Eu as da mita ori de cate ori se poate sa scap de o problema care poate fi rezolvata mai usor si mai ieftin asa... nu doar in cazur exceptionale