| Madalyn95 a întrebat:

Am si eu o problema am un scuter chinezesc in 4t si se aude un zdranganit groaznic la motor si nici nu mai pleaca dupa loc. Ce ar putea fi de vina? De pornit porneste. Astept raspunsuri. Va Multumesc!

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut,nu-s eu mecani dar poate te ajuta sa te uiti daca tie rupta cureaua de transmisiehee hee

| anonim0007 a răspuns:

In primul rand uita-te la curea,role, tacheti, daca sunt in regula atunci du-te cu el la service

| Teo026 a răspuns:

Uite-te la cureaua de transmisie, si la carburator ar putea fi ceva poti sa te uiti sa carburator este o clapita si daca e data in jos clapita aia nu merge, trebuie sa se ridice

| a1doru a răspuns:

Toti intrbati, ce, si cum.nu poate nimeni, din inrebarile tale, sa-ti dea un raspuns corect.singura solutie, este un mecanic competent.