| Florian1999 a întrebat:

Salut,am si eu un Bmw e46 320d si vreau sa-mi schimb toba...cu ceva mai gălăgios(sport) stiti pe cineva care face asa ceva sau de unde sa cumpăr? De preferat din zona Ialomița, București...

6 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Dai cateva gauri in catalizator laughing)
Evacuare cap-coada inox, la Pilot in Pitesti. Undeva la 3/400€, succes.

| Florian1999 explică (pentru Începătorul988):

Prin Bucuresti nu Sti?

| Începătorul988 a răspuns (pentru Florian1999):

Nu. Du-te la Pilot, acolo mi-am facut-o la toate masinile, si mai multi prieteni ai mei. Ai tot ce ai nevoie acolo.
Incearca la coastadeest in Bucuresti, insa nu stiu daca fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DabkGLHe asa ceva sau de unde sa cumpăr? De preferat din zona Ialomița, București...

| June20 a răspuns:

Nu stiu care e moda asta cu toba galagioasa, exceptand faptul ca atragi atentia asupra bmw-ului tau, mai exista si alta satisfactie?

| Florian1999 explică (pentru June20):

Am probleme cu evacuarea.....se tot crapa teava...si vreau sa o schimb si ziceam sa pun ceva mai sport sa ii zic asa