| filipin a întrebat:

Salut
Am și eu un Mitsubishi colt czc din 2006, motor 1.6 aspirat și vreau să îl fac să se audă mai tare.
Rugămintea mea este daca puteți să îmi recomandați câteva tobe finale care se aud tare și să îmi explicați puțin de ce ar trebui să țin cont daca vreau sa ii fac straight pipe (sa nu omor motorul) și dacă trebuie un alt soft.
Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| EmilbOsul a răspuns:

Eu pe masina mea, un alfa romeo giulia am teava goala (inox) fara soft fara nimic scoate un sunet demential, precizez ca eu am motor de 3.4 dar la tine fiind aspirat vei avea un sunet grozav!
Funda?