| Costea_Alexutzzu_1995 a întrebat:

Salut am si eu un scuter in 4t, si porneste greu iar cand porneste si vreau sa il accelerez moare motorul dar la relanti sta ce poate sa aiba

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu i-a scos toba si pornea mai repede. Avea toba infundata.Incearca.

| Costea_Alexutzzu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, dar tot asa face am schimbat si carburatorul si tot asa face, am reglat si tacheti si tot asa face.se poate sa aiba pistonul spatr

| anonim_4396 a răspuns (pentru Costea_Alexutzzu_1995):

Tot posibiliul daca se aude zgomot, pocnet acolo.Ar fi bine sa controlezi.

| Costea_Alexutzzu_1995 explică (pentru anonim_4396):

Acum imi uda bujia si nu mai porneste deloc nici la bormasina macar, si i-a schimbat setul azi si nu mai vrea sa mai porneasca deloc