| Valentin0404 a întrebat:

Salut, am tăiat lemne cu drujba și deodată s-a oprit în lemn.
Acum nu mai merge pornită, iar când trag de demarou simt că nu mai are compresie, am vrea niște păreri.
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

S-a dus setul cel mai probabil, nu mai ai ce sa ii faci, eventual sa il schimbi dar e costisitor asa mai bine iti cumperi o alta drujba iar pe viitor sa fii ATENT la amestecul de ulei cu benzina

| Valentin0404 explică (pentru DaniTDCI):

Păi nu văd de s-ar fi stricat pentru că am pus cât ulei de amestec era indicat în cartea tehnică

1 răspuns: