| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am tot auzit ca multi oameni isi fac Stage 1 etc la masini si as vrea sa stiu care este Stage-ul maxim pe care il poate avea masina ta si ce inseamna si ce poate face fiecare stage?

3 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Stage 3 e ultimul stage, fiecare stage e in functie de ridicarea upgradeului care imbunatateste puterea si performanta masinii nu totul se rezuma la turbo si soft cum cred altii, sunt sute de caracteristico care ridica pelrformantele, cand ajungi la 500 HP cu un motor 2.0T atunci e stage 3.

| xerxes1 a răspuns:

Depinde de masina.
La unele nu poti face chiar nimic.

http://www.tcmturbo.ro/chiptuning.php