| Andreiradu078 a întrebat:

Am un atv cu motor Mi minarelli 50cmc. Am schimbat setul, carburatoru si muzicuta. Si tot nu vrea să pornească, imi puteti da un sfat ceva, ca nu mai stiu ce să-i fac. Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la muzicuta. Glumesc.
Daca ai facut tu asta, e clar ca ceva ai gresit la montaj. Nu pari sa te pricepi. Trebuia sa o faca cineva priceput.

| Andreiradu078 explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca e de acolo. Ma gândeam ca poate fi de la semeringuri, ma pricep destul de bine Dar la motoare in 4 timpi. În doi timpi imi da bătăi de cap?

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreiradu078):

Verifica si carburatorul. Poate nu iti vine combustibil sau iti vine prea mult.

| User23434 a răspuns:

Poate n-are scânteie.

| Andreiradu078 explică (pentru User23434):

Am scânteie foarte buna.