| stefan1995 a întrebat:

Salut.Am un audi 80 avant motor 1.6, an 1994. A stat in parcare 4 luni si am reparat-o ieri ca nu mai pornea. Erau puse fisele aiurea de un "mecanic". Ieri toata ziua a pornit, azi cand sa ii dau cheie. a pornit motorul 3 secunde si atat,pauza. Am zis ca nu mai am benzina, i-am pus 4 litri si cheie. nimic. Mentionez ca ii dau la automat la greu si nu vrea,am lasat contactul pus cateva secunde ca sa iis traga benzina pompa. Am scos fisele si le-am pus la loc,curent in baterie am, benzina are. ce as mai putea incerca? straight face Nu vreau sa chem mecanicul ca nu am incredere in orice bisintar.

1 răspuns:
| Balan_Andrei_1997 a răspuns:

S-ar putea sa fie sarita de la punct, sau sa nu dea scanteie la bujii