| GeorgeR1998 a întrebat:

Salut, am un audi A6 din 1999 si am o problema cu radioul! AM luat borna si acum scrie SAFE pe ecran, am bagat de 2 ori un cod gasit pe diferite site-uri dar a ramas la fel. Ce pot sa i mai fac si cum ii pot afla codul original? Casetofonul este Audi Concert plus, Made in Portugalia iar seria este AUZ123X4491420. Astept raspunsuri cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Virvoreanu_Toni_1998 a răspuns:

Trebuie sa il scoti si pe spatele sau lateralul lui trebuie sa fie scris codul daca nu cred ca, cu un tester! FUNDA!