| Quazar a întrebat:

Salut. Am un berlingo din 2006 cu motor de 1.6. Nu are pilot automat, esp ci doar abs si airbag uri laterale ci doar frontale. In rest are tot. Si lumini automate care nu stiu inca din ce cauza nu functioneaza. Intrebarea este daca pot pune tot ce lipseste pe ea. Si pilotul automat si esp ul. Tin sa precizez ca tin la masina si de aceea intreb daca pot face aceste schimbari in loc sa iau alta. Multumesc frumos. ^_^

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Intrebarea este daca pot pune tot ce lipseste pe ea. Si pilotul automat si esp ul"

sigur că poți. Doar că probabil o să te coste mai mult decât mașina de acum

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce mai faci cu rablele astea de 100 de ani, nu vezi ca la televizor se spune ca România este cimitirul masinilor vechi? Te vor taxa pentru ra bla asta primaria pe impozite cit nu merită, vinde o si da o naibii de vechitură care polueaza in draci.

| Quazar explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vechitura care polueaza in draci. Tot tu zici sa o vand. La altul polueaza mai putin? Oricum dupa cum ai vazut nu despre preturi am intrebat. Probabil nu ai citit tot ^_^.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Quazar):

Daca ai bani de bagat in ea repara o dar sunt sigur ca ce repari azi se strica maine si asa mai departe vei fi cu ea in servis nonstop, si la altul polueaza tot asa dar poate ca ăla fiind specialist o repara singur si nu va mai costa si manopera si piesa, pe cînd tu daca nu esti mecanic auto te costă piesele manopera si nu stii cît de bine o repara c meseriasul nu te lasa sa stai lîngă el, o lasi in servis si te sună el cand e gata, si daca o repara ca românul de mîntuiala ca sa mai vi si luna viitoare sa dai aceiasi bani atunci nu merită, dar tu faci cum crezi ca e mai bine, este masina ta tu decizi. Cu cît ai cumparat o?