| Marian_Bilac_1998 a întrebat:

Salut. Am un BMW e46 110kw am o problema mica, pe la 1800-2000 de ture dacă o ții constant la aceeași viteza în treapta 2-4 se simte un zvâc. Ceva gen fata-spate, fata spate... Știe cineva de ce si dacă este grav?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intretinere necorespunzatoare, masina s-a saturat de viata. Mai vin altii cu solutii generale

| Marian_Bilac_1998 explică (pentru mgtow):

Mașina trage foarte bine, nu scoate gram de fum, și totuși e euro 3 dacă nu stai cu ea la 2000 de ture, nici nu simți ca are ceva