| Florian1999 a întrebat:

Am un Bmw e46 si vreau sa-mi pun Angel eyes(far fără lupa) si vreau sa stiu daca o sa mi se abureasca farul după ce montez Angel eyes?

Răspuns Câştigător
| JusTPauL a răspuns:

Pe e46 nu-s inchise asa ermetic, n-are cum sa se abureasca.
Pe e60 am vazut mici pete in partea stanga in colt la spranceana.
Pe e46 am avut puse de mine 2 ani de zile pana ce s-au spart, am pus alte faruri cu angel eyes si n-am avut treaba nici cu alea.

| Florian1999 explică (pentru JusTPauL):

Bine,pai eu vreau sa le montez, multumesc pentru informatie

| Florian1999 explică (pentru JusTPauL):

Încă o intrebare, o sa am probleme cu lumina farului(faza scurta, lunga)o sa bată diferit din cauza Angel eyes? daca este far fără lupa

| JusTPauL a răspuns (pentru Florian1999):

O sa bata tot la fel, n-are cu ce sa influenteze.
Si la mine tot fara lupa erau amandoua randuri de faruri si nu avea nici o problema.