| AdiMihai25 a întrebat:

Salut.
Vreau sa schimb instalația la masina sa pun xenon angel eyes la Captiva 2007 (am faruri xenon cu lupa).
Cat ajung costurile?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Farurile xenon de fabrica au sistem DS si auto-leveling.
Farurile aftermarket nu prea au acest auto-leveling, si sunt de obicei pe sistem H (h7, h3).
Cea mai buna varianta este cosmetizarea farurilor tale la cineva priceput, care poate monta angel eyes in ele, si eventual poate vopsi in negru ornamentele argintii care nu au legatura cu fasciculul de lumina.

| SoulReaver a răspuns:

Schimbi lupele. Cauta lupe cu angel eyes. A avut un prieten pe logan in farul original.